Ozalit

Ozalit

   Kurumsal Dijital Copy,  insanların artık olmazsa olmazı,  Copy Center sektörünün vazgeçilmez ismi Siyah Ozalit  profesyonel ekip ve deneyimli iş arkadaşlarıyla 2000 yılından bu yana Copy Center ve Ozalitçi sektöründe en önde gelen firmalar arasına girmiştir. 

    Ozalit nedir ? Ozalit Baskı ne anlama gelmektedir ? Ozalit Baskı, ışığa hassas ve duyarlı kağıdın kaplanmasıdır. Kuvvetli ışığı ince, şeffaf kağıda vurdurarak pozlama işlemidir. Bu işlem sonrası amonyak ekleyerek görüntünün   kağıda sabitleme işlemidir.

    Ozalitçilik,  diğer ismi (plan) kopya baskılarda devamlı tercih edilmektedir. Ozalit Copy Elektronik-Elektrik , İnşaat  mühendisliği ve makine mühendisliği için hazırlanan çizimler için ve bunların kopyalanması adına büyük bir kolaylıktır.
  
    Siyah Ozalit & Copy çok büyük Makina sistemleri ve profesyonel ekip ile, İstanbul içerisinde Kurumsal Okulların,  Hastanelerin , tüm firmaların,  Copy & Dijital Baskı ve Ofset baskı ihtiyaçları için yılların verdiği güvenilirlik ile Çözüm Merkezi olmuştur. 

     Siyah Ozalit & Copy baskı dökümandan noktasında Profesyonel bir Grafik tasarım çalışması ve sonrasında baskı ve baskı sonrasındaki umum çalışmaları büyük bir dikkat ve titizlikle  tamamlamıştır. İstanbul’un çok ilçelerinden ve  Üsküdar bölgesindeki baskı çözümlemesini yaptığımız yüzler firma ve referanslarımız buna delilidir.

   Siyah Ozalit & Copy  Kurumsal Dijital kopyalama merkezi Kaliteli hizmet anlayışı ve sorunsuz, hızlı Ekip beraberliği ile Daimi mutlu yüzler sağlanmıştır ve sağlayacaktır.

   Siyah Ozalit Copy küçük veya orta boy çalışmalarınızı  bilgisayar üzerinden veya kağıt üzerinden hazırladığınız dökümanları , istenilen ölçütlerde Hemen çıktı alıyor ve teslim ediyoruz. Siyah Ozalit  Copy merkezinin  Ozalit ve kopyalama noktasını verdiği hizmetler.

 • Ozalit kopya çekimi
 • Ozalit kopya plan
 • Küçültme büyütme
 • Karton üzerine çekim
 • Auto Cad kağıdı çıkış
 • Aydınger kağıt üzerine çekim

 

 

 

    Siyah Ozalit ve Copy merkezi olarak  grafiklerini yaptığımız  Ozalit ve Plan  baskı konusunda kapasitemizi ve yaptığımız işleri altta madde madde sıraladık.

 

 1. Günlük tül baskı kapasitemiz 12000 metre/tül
 2. Paftalarınızı büyütme ve küçültme imkanı.
 3. Aydinger seri halinde veya tek olarak orijinal çekim.
 4. Çizim ve projelerinizi Siyah beyaz veya renkli olarak baskı   alabiliriz.
 5. Negatif görüntüleme imkanı.
 6. 80 ile 200 gram arasında asetat ,renkli kartona, aydinger ve Renkli kartona baskı alabiliriz.
 7. Yapılan scanner taramalarınızı arşivleme imkanı

Siyah - Beyaz renkte proje baskı ve renkli baskı, teknik çizim ve mimari çizim Büyük ebatlı  belge, ölçekli küçültme-büyütme hizmetleri, harita çizimleri  EPSON T-720 makinalarımızla hizmetinizdeyiz

 


Ozalit Baskı - ÜSKÜDAR OZALİT BASKI

***

 

 

Baskı Tipi:  S / B Renkli 

Boyut:  A2 A1 A0 

Kağıt türü:  90gr. 

Baskı Modu:  Ekran Çizgileri 

A2, A1, A0 boyutlarında planların çevrimiçi olarak yazdırılması. Planların (Ozalit) basımı renkli veya S / B olabilir. Çizgi modunda, fotoğraf veya desensiz 1 mm kalınlığa kadar olan çizgileri ifade eder. Tarama veya fotoğraf modunda, toplam baskının% 40'ını geçmeyen yığınlar yazdırmak içindir. Diğer ürünler veya posterler için geçerli değildir sadece planlar (Ozalit) için gecerlidir. 

Siyahozalit’e İstanbul Üsküdar'daki her türlü plan baskı ihtiyacı için bize güvenebilirsiniz.

İstanbul Üsküdar'daki her türlü plan baskısında size rakipsiz hemen teslim ve üstün kalite sunuyoruz. Birçok müşteri bizden her ay İstanbul Üsküdar mağazamızda veya çevrimiçi mağazamızda planlar yazdırmamızı istiyor ve biz de onlara her zaman rakipsiz bir nihai sonuç sunuyoruz.                         

  Planların basımı nasıl yapılır?

Siyahozalit’de A2, A1 ve A0 gibi ana plan boyutlarında planlar (ozalit baskılar) yazdırıyoruz . Planları renkli veya siyah beyaz basıyoruz. Baskı tekniğimiz, baskı planları için özel bir baskı makinesine (HP Latex 335) dayanıyor ve bu da size İstanbul Üsküdar'daki baskı planlarında en iyi yüzeyleri vermemizi sağlıyor.

İstanbul Üsküdar'daki planları nasıl yazdırabilirim?

Siyahozalit’te , İstanbul Üsküdar'daki planları basmak için çok basit bir süreç oluşturduk . İstanbul Üsküdar'daki baskı planları (ozalit çıktı) için siparişinizi intertnet mağazamız üzerinden verebilir veya gelip İstanbul Üsküdar'daki Mimar Sinan Mahallesi,

İsmail Dümbüllü Sokağı NO:7/D alayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden bize baskı (ozalit) dosyasını gönderebilirsiniz, biz de bunu Türkiye'nın her yerine 24-72 saat içinde evinize göndereceğiz.

İhtiyaç duyduğunuzda planlarınızın (ozalit) baskısını hazırlamanız için size tüm yolları sunuyoruz. İstanbul Üsküdar'daki tüm plan baskı türleri için en iyi teslimat süreleri ve fiyatları sunuyoruz .(en gec 72 saat)

 

ÇİZİMLERİN DİJİTALLEŞTİRİLMESİ

Kağıt projelerinizi dijital projelere dönüştürüyoruz. Yüksek çözünürlüklü tarama ile planlarınızı (ozalitleri)pdf, jpg, tiff dosyalarına dönüştürüyoruz ...

 

PROJE BAĞLANTISI

En iyi kaliteyi garanti etmek için çok çeşitli yüzeyler ile planlarınızı katlıyor ve projelerinizi birleştiriyoruz.

 

AŞAĞIDAKİLER GİBİ BİRÇOK PLAN (OZALİT) TÜRÜ VARDIR:

Bağlı Olduğu Belediye İle İlgili Olarak Projenin Coğrafi Konumuna İlişkin Çevre Ve Yol (Ozalit) Planı.

 

 • Arsanın Mahalleye Göre Görünürlüğünü Sağlayan Kat Planı. (Bina Ve Kat Ozalit Calişması)

 • Binanın Yüksekliklerini Ölçmek İçin Temel Unsurları Sağlayan Kesit Düzlemi.

 

 • Terasların, Dış Dekoratif Unsurların, Kapıların Veya Pencerelerin Sunulduğu Cephe Veya Yükseklik Planı.

 

 • İnşaat Yüzeylerini Hesaplamak İçin Seviye Planı (Genişlik Ozalit).

 •  

Ne tür bir plan (ozalit) seçilmeli?
 

Mimari plan , kat mülkiyeti, kütleler, lokasyon, imalat, montaj, kalıp baskısı ... projelerinizi profesyonel kalitede online baskı ile müşterilerinize sunun. 3 format arasından seçim yapabilirsiniz: A2, A1 veya A0.

 

OZALİT ÇALIŞMALARIYLA KİM HEDEFLEDİ?

Siyahozalit hizmeti hemen sunmak çaba ve özveri sunmak için, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi çözümleri gibi çeşitli sektörlere inşaat firmaları , gayrimenkul , mimarlık firmaları , mühendislik ...